O MRT przy herbacie

Przy filiżance white pu erh, przeglądam publikację przygotowaną przez tatę jeszcze w 1998 roku. Pamiętam, że jako dziecko przeglądałam zapisane przez tatę kartki.  Wtedy to co proponował tata ze swoim zespołem, to była całkowita nowość i nowa metoda leczenia. Metoda z wykorzystaniem promieniowania elektromagnetycznego zakresu fal mililitrowych skrajnie wysokiego pasma częstotliwości i niskiej gęstości przy oddziaływaniu na punkty akupunktury.

Co jest istotą MRT?

Otóż MRT to jest Mikrofalowa Rezonansowa Terapia, czasami też w bloku wschodnim zwana Informacyjną Rezonansową Terapią falową (IRTF)

Istotą MRT jest sama natura promieniowania elektromagnetycznego, które jest częścią środowiska naturalnego stale wpływająca na organizmy żywe naszej planety. Źródłem promieniowania, stwarzającego w biosferze tło elektromagnetyczne, są promienie kosmiczne, promieniowanie radiowe Słońca, planet, zjawiska atmosferyczne, elektryzacja cząstek i in.

A dalej…

Publikacja została wydana w małym nakładzie egzemplarzy i nie została do teraz wznowiona. Metoda jest znana i akceptowana na całym świecie. Pojawiło się też dużo obcojęzycznych naukowych publikacji na ten temat. Można je wyszukać pod hasłem Microwave Resonance Therapy. Pozostaje jednak terapią wspierającą i zaliczana bardziej  do medycyny niekonwencjonalej.

Zebrana wiedza w tej publikacji jest niewątpliwie cenna i aktualna również obecnie, jest też bogata w bibliografię, dlatego udostępniam za taty pozwoleniem dla wszystkich zainteresowanych tą publikację, do pobrania i zapoznania się całkowicie bezpłatnie.

ksiazka-czesc 1

ksiazka-czesc 2

ksiazka-czesc 3

ksiazka-czesc 4

ksiazka-czesc 5

ksiazka-czesc 6

ksiazka-czesc 7

ksiazka-czesc 8

W związku z tym, że działamy bardzo aktywnie społecznie i pro bono w naszym stowarzyszeniu MAGNOLIA i przy naszej inicjatywie Edukreacja, będę wdzięczna, jeśli zechcecie wesprzeć nasze edukacyjne działania na naszej zrzutce dowolną kwotą: https://zrzutka.pl/z/edukreacja

 

 

 

Lila Bitson